Ogłoszenia duszpasterskie – 17.07.2016

XVI   NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś w naszym Dekanacie, w Parafii M.B. Szkaplerznej w Brzeźcach obchodzona jest Uroczystość Odpustowa. Suma Odpustowa o godz. 11.00, a Nieszpory o 16.00. W związku z tym u nas nie będzie Nieszporów.

Za tydzień po wszystkich Mszach św. – ze względu na przypadające w poniedziałek 25 lipca wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców – będzie udzielane uroczyste błogosławieństwo kierowcom oraz ich samochodom i innym pojazdom. Proszę czekać przy swoich samochodach.

Kolekta jest przeznaczona na przyszły remont i czyszczenie naszych organów, który rozpocznie się pod koniec lipca.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Czembor, Paszek i Sojka.