Ogłoszenia duszpasterskie – 18.09.2016r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętamy w modlitwach za wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie w gazetach i w telewizji rzetelnych i zgodnych z prawdą informacji.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zaś za tydzień kolekta będzie na bieżące rachunki Parafii.

Zapraszamy nowych, chętnych na spotkania Parafialnego Duszpasterstwa Młodzieżowego w każdą środę ok. 17.45

W sobotę o godz. 08.00 będzie zbiórka ministrantów, a o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy również nowych członków do obydwóch tych grup, może rodzice zachęcą swoje dzieci.

W dniach od 1 do 11 lipca 2017 r. organizowana jest pielgrzymka z naszej Parafii do Medjugorie. Program pielgrzymki jest dostępny na stronie internetowej naszej Parafii (parafiakryry.pl) oraz na stoliku obok „Gościa Niedzielnego”. Zapisy do 15 października 2016 u P. Katechetki Grażyny Gruszki lub w zakrystii.

Jak co tydzień składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Bankiel, Baron i Czarnula.