Ogłoszenia duszpasterskie – 19.04.2015

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA BIBLIJNA I TYDZIEŃ BIBLIJNY

Dzisiejszą niedzielę i cały tydzień przeżywamy jako niedzielę Biblijną, co ma nas zachęcić do czytania Biblii, Słowa Bożego objawionego ludzkości.

W poniedziałek o godz. 19.00 na probostwie będzie zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszam wszystkich Członków Rady.

W sobotę 25.04. przypada Święto Św. Marka Ewangelisty. O godz. 15.45 przed Krzyżem Misyjnym przed kościołem odbędzie się nabożeństwo połączone z modlitwą o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy, szczególnie dla naszych rolników.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o powołania.

Serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom, które w tym tygodniu zadbały o czystość kościoła, były to rodziny; Kupny, Łazarczyk i Orlewicz.

Warto nabyć dziś „Gościa Niedzielnego”, w którym rozpoczyna się cykl artykułów o najmniej znanej 3. Osobie Trójcy Przenajświętszej czyli o Duchu Świętym.