XVII   NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś po wszystkich Mszach św. – ze względu na przypadające  jutro, 25 lipca wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców – będzie udzielane uroczyste błogosławieństwo kierowcom oraz ich samochodom i innym pojazdom. Proszę czekać przy swoich samochodach.

Kolekta przeznaczona jest na bieżące rachunki Parafii. Od wtorku rozpocznie się remont, czyli rozbiórka, czyszczenie i dostrajanie naszych organów Koszt został oceniony, ze względu na duży zakres przedsięwzięcia na 36,000 zł (brutto). Niech każda rodzina złoży ofiarę 100 zł na konto parafialne lub do opisanej koperty. Dobrze by było do końca sierpnia zebrać potrzebną kwotę.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Kolon, Latanik, Morcinek, Paszkowski i Stronczek.