Ogłoszenia duszpasterskie – 20.07.2014

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś w naszym Dekanacie, w Parafii M.B. Szkaplerznej w Brzeźcach obchodzona jest Uroczystość Odpustowa. Suma Odpustowa o godz. 11.00, a Nieszpory o 16.00. W związku z tym u nas nie będzie Nieszporów.

Za tydzień po wszystkich Mszach św. – ze względu na przypadające w piątek 25 lipca wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców – będzie udzielane uroczyste błogosławieństwo kierowcom oraz ich samochodom i innym pojazdom. Proszę czekać przy swoich samochodach.

Kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej Parafii, m. in. na odmalowanie ścian w kancelarii i pokoju gościnnym.

We wtorek zostaną rozpoczęte prace renowacyjne naszych witraży, będzie to wspólne dzieło wszystkich parafian, więc zachęcam do pobierania ze stolika przy wyjściu głównym, lub z klęcznika przed figurą MB Fatimskiej deklaracji na ofiary od każdej rodziny na ten cel.

Jak co tydzień składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Gruszka, Małys i Małys.