Ogłoszenia duszpasterskie – 21.08.2016

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO PIEKAR ŚL.

W dzisiejszą niedzielę odbywa się Pielgrzymka Kobiet i dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do Matki Bożej Piekarskiej o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymujących Pań i ich rodzin oraz o bezpieczną drogę i powrót. Autobus, na który zapisały się Panie wyruszył dziś o 06.00 z przystanku koło naszego kościoła.

W piątek, w Uroczystość MB Częstochowskiej, po Mszy św. do godz. 20.30 odbędzie się czuwanie ku czci Matki Bożej. Rodziny, którym przypada sprzątanie kościoła, niech umówią się co do pory sprzątania, można nawet w sobotę o 08.40.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Macoń, Pistelok, Skaźnik i Wolny. W ubiegłym tygodniu do ekipy sprzątających należała rodzina Goczoł, a nie Gogol. Przepraszam za pomyłkę.