Ogłoszenia duszpasterskie – 24.04.2016

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Parafii, a przed kościołem po wszystkich Mszach św. jest zbiórka na Ukrainę, jak prosił o to w ubiegłą niedzielę nasz Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc, Metropolita Katowicki. Serdeczne „Bóg zapłać” naszym Paniom z Parafialnego Zespołu Charytatywnego za prowadzenie tej zbiórki.Za tydzień kolekta będzie na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

Jutro, w poniedziałek przypada święto Św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej zatrzymamy się przy Krzyżu Misyjnym przed kościołem na nabożeństwo o urodzaje.

W czwartek, ok. 17.40 znów proszę Dzieci i Rodziców na krótka katechezę w kościele przed I Komunią Świętą.

W piątek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję serdecznym „Bóg zapłać” rodzinom: Janduda, Janosz, Orlik, Wróbel.