Ogłoszenia duszpasterskie – 27.11.2016

Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – okres pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

I Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości. Można wpisywać swoje postanowienia abstynencji do parafialnej księgi trzeźwości.

Codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00, a w soboty o 8:00 zapraszam dzieci i młodzież, a także dorosłych na Msze Święte Roratnie.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty przed każdą Mszą Świętą.

W przyszłą niedzielę zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

W tym tygodniu w środę przypada Święto Świętego Andrzeja Apostoła.

2 grudnia nie będzie Mszy młodzieżowej. Zapraszam młodzież na Mszę Roratnią o godz. 17:00.

Za troskę o czystość kościoła dziękuję w tym tygodniu rodzinom Kudła, Strządała i Waleczek.

25 listopada zmarł Ksiądz Proboszcz Edward Słupik.

Przeżył 59 lat, z czego 29 w Chrystusowym kapłaństwie.

Eksportacja odbędzie się w środę 30 listopada o godz. 9.00. O godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza Święta, po niej czuwanie modlitewne aż do 14:30.
O 14:30 Msza święta i liturgia pogrzebowa.