Ogłoszenia duszpasterskie – 3.05.2015

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś w naszym nowym Dekanacie Suszeckim w Kobielicach jest Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Królowej  Polski. Suma Odpustowa tam o godz. 11.00, Nieszpory o 15.00.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach, zaś w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka na dotkniętych skutkami trzęsienia ziemi w Nepalu.

W środę po Mszy św. wieczornej o 18.45 zapraszam Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i tym razem obowiązkowo ich Rodziców na spotkanie w kościele.

W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca. Kapłani naszego nowego Suszeckiego Dekanatu zbiorą się o godz. 19.15 tym razem w naszym kościele na konferencji, adoracji Najświętszego Sakramentu i braterskim spotkaniu. Prosimy o modlitwę o uświęcenie duszpasterzy pracujących w naszym Dekanacie.

W sobotę o godz. 08.00 będzie spowiedź Dzieci przystępujących do I Komunii świętej i ich Rodziców.

Za tydzień w niedzielę w naszej Parafii będzie Uroczystość I Komunii świętej. Msza św. Komunijna będzie o godz. 10.30.

W przyszłą też niedzielę w naszej Parafii macierzystej, a teraz już w naszym Dekanacie będzie Odpust ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Suma o godz. 10.30, Nieszpory o godz. 15.15.

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję serdecznym „Bóg zapłać” rodzinom: Koczar, Skrzypczyk i Zielonka.