Ogłoszenia duszpasterskie – 4.09.2016

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta jest na potrzeby naszej Archidiecezji, zaś po Mszy św. przed kościołem można złożyć swój dar na ofiary trzęsienia ziemi, o co prosił w ubiegłą niedzielę nasz Ksiądz Arcybiskup. Paniom z Parafialnego Zespołu Charytatywnego dziękuję za przeprowadzenie tej zbiórki.

Od września wracamy do odprawiania Mszy św. wieczornych o godz. 17.00.

W czwartek na 17.00 zapraszam na tradycyjną Mszę św. szkolną.

W niedzielę 11.09. w naszej miejscowości będziemy obchodzić Dożynki w wyjątkowej randze Powiatowo – Gminnych. Przed Mszą św. będzie przed kościołem przywitanie gospodarzy Dożynek Lidii i Wojciecha Koczar z chlebem i wieńcem Dożynkowym, a o godz. 13.00 będzie odprawiona Msza św. dziękczynna za plony. Po Mszy św. dalsza część uroczystości odbędzie w rejonie szkoły. W imieniu naszego Pana Sołtysa P. Wojciecha Brudek i swoim zapraszam Wszystkich Parafian do pomysłowego i ciekawego ustrojenia naszej miejscowości, nawet w ogródkach prywatnych. Pokażmy godny obraz Kryr przed Zacnymi Gośćmi z Powiatu i Gminy.

W przyszłą też niedzielę jest Pielgrzymka do Pszowa.

Nasze Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP odśpiewamy w III niedzielę września.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Góra,Kaczyński i Król i Szymik.