Ogłoszenia duszpasterskie – 8.05.2016

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

DZIECI Z NASZEJ PARAFII

Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś też w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci z naszej Parafii. Modlimy się, aby Pan Jezus obdarzał ich i ich rodziny łaską płynącą z Sakramentu Eucharystii. Zapraszam na Nabożeństwo Majowe Dzieci Komunijnych o godz. 15.00. Nie będzie Nabożeństwa Majowego po Mszy św. popołudniowej.

Od piątku rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w przyszłą niedzielę.

Zapraszam w sobotę na godz. 21.00 do kościoła na czuwanie i medytacje oraz śpiewy przygotowane przez naszą Młodież

Dzisiaj też w Parafii św. Stanisława, Bpa i Męcz. w Suszcu Odpust Parafialny. Suma o godz. 10.30, Nieszpory o 15.00.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na nasz kościół.

W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca. Kapłani naszego nowego Suszeckiego Dekanatu zbiorą się o godz. 11.00 tym razem w naszym kościele na konferencji, adoracji Najświętszego Sakramentu i braterskim spotkaniu. Prosimy o modlitwę o uświęcenie duszpasterzy pracujących w naszym Dekanacie.

„Bóg zapłać” rodzinom Dzieci Komunijnych za wystrój kościoła na dzisiejszą uroczystość oraz rodzinom za wyczyszczenie terenu wokół kościoła i rodzinom, które sprzątały kościół: Brudek, Knapik, Paszek i Wojtyczko.

W sobotę 14 maja jest pielgrzymka Dzieci Komunijnych i wszystkich zapisanych do Sanktuarium Św. Rafała Kalinowskiego do Czernej. Zbiórka na parkingu koło kościoła już o 08.00 tak by wyjechać o 08.15.

W przyszłą niedzielę na Mszach świętych posłuchamy świadectwa ludzi, którzy wyszli z nałogu pijaństwa a o 19.00 zapraszam wszystkich chętnych na film, podsumowanie akcji trzeźwościowej i Adorację Najświętszego  Sakramentu