Ogłoszenia duszpasterskie – 05.02.2012

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta będzie zbierana na potrzeby Archidiecezji – na utrzymanie i działalność diecezjalnych domów rekolekcyjnych. Przy tej okazji zachęcam do korzystanie z zamkniętych rekolekcji w tych domach dla pogłębienia swojej duchowości, dla różnych stanów.

W sobotę 11.02 przypada Wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to też światowy Dzień Chorego. Proszę, by umożliwić dotarcie do kościoła chorym i starszym mogących uczestniczyć w specjalnej Mszy św. o godz. 12.00, w czasie której wszyscy po 65. roku życia mogą otrzymać sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. odbędzie się krótkie nabożeństwo Eucharystyczne.

Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać” za przygotowanie tegorocznej Stajenki w kościele, za prace związane z jej montażem i demontażem oraz wszystkim, którzy uczestniczyli przy demontażu choinek i sprzątaniu.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Biolik, Dziurosz i Zimnol.