Ogłoszenia duszpasterskie – 14.07.2013

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.

W tym tygodniu przypada III
piątek miesiąca, w czasie wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

Za tydzień w naszym Dekanacie, w Parafii M.B. Szkaplerznej w Brzeźcach obchodzona jest Uroczystość Odpustowa. Suma Odpustowa o godz. 11.00, a Nieszpory o 16.00. W związku z tym u nas nie będzie Nieszporów.

Za tydzień też po wszystkich Mszach św. – ze względu na przypadające w czwartek, 24 lipca wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców – będzie udzielane uroczyste błogosławieństwo kierowcom oraz ich samochodom i innym pojazdom. Proszę czekać przy swoich samochodach.

Jak co tydzień składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła,
w tym tygodniu rodzinom: Gruszka, Kołodziejczyk i Musiolik.

Znów osobno pragnę podziękować braciom Gruszczyk z ul. Franciszka Klimy za usunięcie własnym ciężkim sprzętem korzeni z pociętych po wichurze drzew z terenu cmentarza i wyrównanie terenu przed bramą cmentarza zdrapką przewiezioną z parkingu przed kościołem.