Ogłoszenia duszpasterskie – 15,05,2011

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA

Dziś niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania. Przez cały też tydzień modlimy się o powołania, szczególnie zaś w środę, piątek i sobotę, czyli w kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby Parafii.

W czwartek, 19.05 o godz. 19.00 w kościele będzie spotkanie z Rodzicami i Młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu będzie o 17.00, a w ramach Nabożeństwa Majowego odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Polecam uwadze dzisiejszy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym jest wywiad z kobietą, która jako dziecko Bł. Jan Paweł II trzymał w rękach tuż przed strzałami zamachowca na Placu Św. Piotra.

Tradycyjnie dziękuję również Rodzinom sprzątającym kościół, w zeszłym tygodniu rodzinom, które dołączyły się do rodzin dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej, były to rodziny: Benek, Buchta i Morcinek, a w tym tygodniu są to rodziny: Gruszka, Musiolik i Piontek .