Ogłoszenia duszpasterskie – 16.01.2011

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejsza jest zbierana na potrzeby Archidiecezji – na działalność charytatywno-opiekuńczą ośrodków diecezjalnych. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Parafii.

We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Chciejmy w naszych wspólnotowych i prywatnych modlitwach pamiętać o tej, tak ważnej intencji Kościoła założonego przez Jezusa Chrystusa podzielonego na wyznania katolickie, prawosławne i protestanckie.

W III piątek miesiąca, 21.01, poświęcony Miłosierdziu Bożemu o godz. 16.30 odprawimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Na tablicy ogłoszeń jest wywieszone ogłoszenie Wójta Gminy Suszec o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Suszec w Urzędzie Gminy w dniach od 31 stycznia do 11 marca br.

Spotkania grupy Dzieci Maryi i Parafialnego Duszpasterstwa Młodzieżowego będą się odbywały po feriach zimowych.

Zachęcam do zabierania prasy katolickiej ze stolika.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Malcharek, Piszczek, Smorzik i Stebel.