Ogłoszenia duszpasterskie – 16.06.2013

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele naszej Parafii. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na zakup opału na probostwo.

W przyszłą niedzielę, 23 czerwca, w Parafii Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach Śl. (w starym kościele) obchodzony jest Odpust Parafialny. Suma Odpustowa o godz. 11.00, Nieszpory o 15.30. U nas Nieszporów nie będzie.

W piątek wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu w będzie o 16.00, a o 16.30, z racji III piątku miesiąca odprawimy Nabożeństwo i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W ten też piątek po Mszy wieczornej ok. 18.45 zapraszam małżeństwa konkretnie już zainteresowane Domowym Kościołem, o czym mówiły nam rodziny w ubiegłą niedzielę, na spotkanie informacyjne zachęcające do wstąpienia do grupy Domowego Kościoła. Sprzątanie kościoła będzie można rozpocząć o 19.45.

Jak co tydzień składam serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Florczak, Matejaszczyk i Stebel.