Ogłoszenia duszpasterskie – 20.01.2013

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejsza jest zbierana na potrzeby Parafii.

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Chciejmy w naszych wspólnotowych i prywatnych modlitwach pamiętać o tej, tak ważnej intencji Kościoła założonego przez Jezusa Chrystusa, jako Jeden, Święty, Powszechny i Apostolski, a niestety podzielonego na wyznania katolickie, prawosławne i protestanckie.

Spotkanie grupy Dzieci Maryi będzie w najbliższą sobotę o godz. 10.00.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Dajka, Smorzyk i Wróbel.

ZMARŁ KS. JAN KUBICA

18 stycznia br. w Krakowie w Domu Zakonnym Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo zmarł nasz Parafianin ks. Jan Kubica.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 24 stycznia w Krakowie w kościele Św. Filipa na Kleparzu Mszą św. o godz. 10.30 a potem o 12.30 na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Chętni do udziału w pogrzebie mogą zgłaszać się do wtorku u Sołtysa P. Józefa Klimka, by zorientować się w ilości miejsc w autokarze, który wyruszy w czwartek 24 stycznia o godz. 06.00 z przed kościoła.