Ogłoszenia duszpasterskie – 22.09.2013

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

We wtorek swoje imieniny obchodzi Ksiądz Biskup Gerard Bernacki natomiast w czwartek imieniny obchodzi Ksiądz Arcybiskup – Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Księżach Biskupach.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Parafii, na pokrycie kosztów założenia bramy i przedniego ogrodzenia na cmentarzu. Jeszcze raz pragnę podziękować Panom Januszowi i Mariuszowi Orlewiczom za bezinteresowną pracę przy bramie i ogrodzeniu na cmentarzu.

W czwartek 26.09. na godz. 17.45 zapraszam do kościoła Rodziców i Młodzież z III klas Gimnazjum, przygotowujących się do Bierzmowania, zaś w piątek 27.09. po Mszy św. ok. 17.45 zapraszam Rodziców i Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Sprzątanie kościoła będzie można zacząć o 18.20.

Odjazd chętnych na noc czuwania i pokuty do Turzy Śl. w niedzielę, 29 września o godz. 17.45 sprzed przystanku koło kościoła.

W tym tygodniu w poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej można już zamawiać intencje Mszalne na rok 2014. Przy rezerwacji intencji lub też osobno należy złożyć za rok 2014 opłaty do Kasy Parafialnej za wywóz śmieci po 10 zł od grobu i za wodę też po 10 zł. od grobu. Licznik za wodę na cmentarzu mamy założony już od prawie dwóch lat, do tego czasu nie było za to opłat i wzorem innych parafii też musimy je wprowadzić.

W poniedziałki po Mszy wieczornej o godz. 17.45 ma swoje spotkania młodzież w ramach parafialnego Duszpasterstwa Młodzieży, zapraszamy nowych członków z klas gimnazjalnych lub średnich.

W sobotę o godz. 09.00 będzie zbiórka ministrantów a o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy również nowych członków do obydwóch tych grup.

Jak co tydzień składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Gołek, Kozber i Kozber.