Ogłoszenia duszpasterskie – 4.11.2012

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

KU CZCI NASZEGO PATRONA ŚW. KAROLA BOROMEUSZA

Dziś oddajemy cześć Św. Karolowi Boromeuszowi, Patronowi naszego kościoła i Parafii, polecając jego wstawiennictwu wszystkich nas, mieszkańców Kryr, także naszych siostry i braci innych wyznań, mieszkających na terenie naszej Parafii. Kazania Odpustowe głosi w tym roku pochodzący ze Suszca Ks. Dr Krzysztof Lala, ojciec duchowny w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach.

We wtorek, 9 listopada jest Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, pierwszej Katedry Papieży, dlatego też w przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Do czwartku 08.11. zapraszam o 16.15 na czytanie wypominek i Różaniec za zmarłych.

Bo zapłać rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół, były to rodziny: Buchta, Morcinek, Piontek i Musiolik.

Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy wczoraj włączyli się w ogólne sprzątanie kościoła a zwłaszcza terenu wokół kościoła. Szczególne podziękowania wyrażam licznie przybyłym do pomocy młodzieży i dzieciom, doceniam ten wkład w naszą wspólnotę parafialną.