Holy Wins 2019

Zamiast straszyć, świętujmy ze świętymi. Zachęcam do włączenia się w akcję Holy Wins, czyli „Święty zwycięża”. Promuje ona świętość, radość i dobroć – powiedział rzecznik Episkopatu Polski. Dodał, że w korowodach i balach świętych chodzi o łączność między pokoleniami i dzielenie się radością”.
Ks. Paweł Rytel-Andrianik zaznaczył:
Właśnie teraz, tuż przed dniem Wszystkich Świętych, warto przypomnieć, że wszyscy jesteśmy powołani
do świętości. Cieszy fakt, że mimo ochłodzenia w Kryrach również udało się kolejny raz wyruszyć w radosnej Procesji Świętych. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy przebrali się za ulubionych Świętych oraz Rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom w tym przedsięwzięciu. Obyśmy teraz z równą gorliwością naśladowali Świętych w codziennym postępowaniu. Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.