Pierwsza Komunia Święta

W niedzielę 14 maja w naszej Parafii przeżywaliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W tym dniu trzynaścioro dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swoich serc. Dzieciom życzymy, aby Pan Jezus był zawsze ich najlepszym przyjacielem, a Matka Boża, której wstawiennictwa wzywaliśmy w czasie popołudniowego nabożeństwa, miała je zawsze w swojej opiece.

Przez cały tydzień dzieci w białych strojach uczestniczyły w nabożeństwach majowych oraz Mszach świętych. W sobotę zaś wraz z rodzinami udały się na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. W drodze powrotnej nawiedziliśmy Bazylikę w Wadowicach. Nie zabrakło modlitwy, śpiewów, a także słodkich wadowickich kremówek.

Zdjęcia z pielgrzymki dostępne są w galerii. Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii będą dodane w najbliższym czasie.