Program pielgrzymki

SANKTUARIA CHORWACJI, BOŚNI I HERCEGOWINY

Pielgrzymka Parafii Św. Karola Boromeusza w Kryrach

1-11 LIPCA 2017

1 dzień – 1. lipca 2017  Wyjazd z parafii o godz. 7:00; przejazd do Ludbregu – Sanktuarium Krwi Chrystusa; obiadokolacja; nocleg.

2 dzień – 2. lipca 2017  Śniadanie; przejazd do Međugorje  – udział w nabożeństwie różańcowym; obiadokolacja i nocleg.

3 – 4 dzień – 3. i 4. lipca 2017  Pobyt w Međugorje, zwiedzanie, udział w nabożeństwach oraz spotkanie przynajmniej z jedną ze wspólnot,  wejście na Podbrdo i Kriżevac… w tym również wycieczka do Mostaru. Śniadania, obiadokolacje i noclegi.

5 dzień – 5. lipca 2017  Śniadanie; przejazd do hotelu nad morzem, zakwaterowanie i początek wypoczynku; obiadokolacja; nocleg.

6-8 dzień – od 6. do 8. lipca 2017  Wypoczynek nad morzem. Dla chętnych – możliwość wycieczki do Splitu lub Dubrownika. Śniadania i obiadokolacje.

9 dzień – 9. lipca 2017  Śniadanie; przejazd do Vepric – Msza Św. w Sanktuarium zwanym Chorwackim Lourdes; przejazd do Maria Bistrica; obiadokolacja; nocleg.

10 dzień – 10. lipca 2017  Śniadanie; Msza Św. w Sanktuarium i zwiedzanie; przejazd do Polski; powrót do parafii w godzinach wieczornych; wyżywienie we własnym zakresie.

Świadczenia:    * 9 noclegów, śniadań i obiadokolacji     * opieka pilota – przewodnika * ubezpieczenie  KL do sumy gwarancyjnej 20.000 € i NNW do sumy gwarancyjnej 2.000 €  * przejazdy autokarem – wg programu
Cena: równowartość 480 euro
UWAGA! Cenę pielgrzymki stanowi równowartość wpłaty w PLN – określanej wg kursu euro  – kurs średni NBP, wg tabeli obowiązującej w dniu wpływu na konto lub dokonywania gotówkowej wpłaty końcowej – nie mniej niż 4,10 zł/1 €.

Kolejność zwiedzania poszczególnych miejsc może ulec zmianie!