„Abraham” Proboszcza

W Ewangelii wg św. Jana zapisano: Abraham, ojciec wasz, rozradował się z tego, że ujrzał mój dzień – ujrzał [go] i ucieszył się». Na to rzekli do Niego Żydzi: «Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś?» (J 8,56-57)

1 lipca 2020 r. mimo pandemii rozradowaliśmy się nieco, ponieważ ten symboliczny wiek osiągnął już ks. Proboszcz… Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do tego świętowania – naszym parafianom: szczególnie Parafialnej Radzie Duszpasterskiej, Szafarzom, Organistom, Służbie Liturgicznej, Dzieciom Maryi oraz miłym gościom – zwłaszcza kapłanom na czele z ks. Władysławem Kolorzem, który wygłosił piękne Słowo. Dziękuję za wspólną modlitwę w czasie Eucharystii, życzenia, prezenty i wszelkie przejawy życzliwej pamięci. Dziękuję szczególnie Rodzicom i Siostrze za wszelką pomoc i za ufundowanie nowej rabaty przed probostwem i klombu przed kościołem, które pozostaną w Kryrach już na zawsze i będą przypominać ten uroczysty moment. Mam nadzieję, że ta druga połowa, która ponoć toczy się już o wiele szybciej, bo „z górki”, będzie wypełniona dalszą owocną współpracą. W Galerii można obejrzeć więcej zdjęć z tego wydarzenia.