INTENCJE MSZALNE – 03.05.2020 – 10.05.2020

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 6 rocznicę śmierci, zm. rodziców: Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego Józefa Michna w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK        4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
18.00 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka, kuzynkę Jadwigę oraz zmarłych dziadków.

WTOREK                   5.05
18.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Gabrieli i Czesława Strządała z okazji 30 Rocznicy Ślubu.

ŚRODA                       6.05 – Święto św. Ap. Filipa i Jakuba
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek.

I CZWARTEK            7.05
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę Urodzin, ze wspomnieniem zmarłych: ojca, teścia i szwagra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                      8.05 – Uroczystość Św. Stanisława
18.00 – Za zmarłego Pawła Jurczyga, dwie żony, czterech synów oraz Jadwigę Koczar i dusze opuszczone.

SOBOTA                    9.05
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za czas edukacji w szkole średniej, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla wszystkich Maturzystów.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę, brata i trzech szwagrów oraz dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmak w 23 Rocznicę Święceń.