INTENCJE MSZALNE – 04.04.2021 – 11.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04.04
  7.30 –W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłych teściów Annę i Franciszka Szendera, ich zmarłe córki Elżbietę, Bernadetę i Janinę, wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.
13.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsza opiekę i zdrowie w intencji pewnej rodziny.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04
  7.30 – W intencji rodzin przyjmujących pielgrzymujące sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Henryka Poręba, brata Józefa i Jana Waleczek oraz zmarłą matkę Janinę Smołka.
13.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik, ze wspomnieniem dwóch zmarłych ojców oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK WIELKANOCNY              6.04
  8.00 – W intencji Parafian.

ŚRODA WIELKANOCNA                  7.04
18.00 – Za zmarłych ojców Mariana Polak i Józefa Nowok oraz zmarłych dziadków z obu stron.

CZWARTEK WIELKANOCNY          8.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna – ks. Jana Kubica oraz zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

PIĄTEK WIELKANOCNY                 9.04
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Czerwiński w rocznicę śmierci, ojca Ludwika, bratową Barbarę, szwagra Augustyna oraz pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Zielonka.

SOBOTA WIELKANOCNA                10.04
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ryszarda Piszczek z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04
  7.30 – Za zmarłych rodziców Joannę i Jana Zegrodzki oraz zmarłe rodzeństwo.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Magdaleny Łucji Garus oraz o Boże błog. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego i jego zmarłych rodziców, ze wspomnieniem zmarłego dziadka Stanisława Sinka.