INTENCJE MSZALNE – 08.01.2023 – 15.01.2023

NIEDZIELA                  8.01 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
  7.30 – Za zmarłą Florentynę Folek w 5 rocznicę śmierci, zmarłego męża Stanisława, zmarłych Martę i Aleksandra Czech, siostrę zakonną Klarę Folek oraz zmarłych rodziców z obu stron Folek i Pinocy.
10.00 – Za zmarłą Jadwigę Zielonka w 1 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Franciszka Goraus w rocznicę śmierci, braci Sylwestra i Franciszka, ojca Teodora Dobisz, brata Norberta, zmarłych szwagrów i zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      9.01
  8.00 – Do Bożego Dzieciątka, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie w intencji rodziny Misiurek.

WTOREK                  10.01
  8.00 – O Bożą opiekę nad rodziną.

ŚRODA                      11.01
  8.00 – Za zmarłą matkę Martę Janosz w rocznicę śmierci, ojca Augustyna oraz zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

CZWARTEK             12.01
  8.00 – Za zmarłego brata Piotra Ksiądz z okazji Urodzin i zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę.

PIĄTEK                     13.01
  8.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Bernadety i Michała Janduda.

SOBOTA                    14.01
15.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. Eryka Pawła Hlubek Pawła Michała Harazin oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodziców, chrzestnych i dla całych ich rodzin.
17.00 – Za zmarłego brata – ks. Jana Kubica w 10 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców Helenę i Floriana Kubica.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01
  7.30 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marty z okazji 82 Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Barbarę Czerwiński w rocznicę śmierci i zmarłą wnuczkę Natalię.