INTENCJE MSZALNE – 11.06.2017 – 18.06.2017

NIEDZIELA 11 czerwca

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

• 7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej Pana Longina Musiolik.
  • 10.00 – Za zmarłego Józefa Janosz – intencja od sąsiadów.
  • 13.30 – Za zmarłego męża Stefana Malcharek, teścia Józefa Malcharek, brata Henryka Hadaś, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
  • 14.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne z okazji 50 Rocznicy wizyty Kard. Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II w naszej świątyni.

PONIEDZIAŁEK 12 czerwca

Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka

• 18.00 – 1. Za zmarłą matkę Annę Młotek, zmarłego ojca Alojzego Mańkę, i zmarłych z pokrewieństwa.
  • 2. Za zmarłego Alfreda Pastuszkę.

WTOREK 13 czerwca – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

• 18.00 – Za zmarłego męża Jana i zięcia Edwarda.
  • 20.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

ŚRODA 14 czerwca Wspomnienie bł. Michała Kozala

• 18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pani Ingridy Goraus.

CZWARTEK 15 czerwca

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

• 7.00 – Za zmarłych Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę i zmarłych z pokrewieństwa.
  • 8.30 – Za Parafian. Procesja Bożego Ciała.
  • 13.30 – Za zmarłego Józefa Janosz w 30 dzień po śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Pelagii.

PIĄTEK 16 czerwca

• 18.00 – Za zmarłą matkę Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, ojca Ludwika i brata Piotra. Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

SOBOTA 17 czerwca Wspomnienie św. Brata Alberta

• 16.00 – O błogosławieństwo Boże dla uczniów III klas, kończących naukę w Gimnazjum; w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetki.
  • 17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pana Longina Musiolik. Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 czerwca

• 7.30 – Za zm. rodziców Edwardę i Władysława Zając, brata Tadeusza i bratową Annę.
  • 10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pani Elżbiety Foksińskiej.
  • 13.30 – W intencji rocznych dzieci – Jana, Karola Biolik i Franciszka, Marka Blaut.
  • 14.20 – Nieszpory i procesja teoforyczna.