INTENCJE MSZALNE – 16.07.2017 – 23.07.2017

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lipca

• 7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej Pani Marii Krzysteczko.
  • 10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Marii Kukla z okazji 96 Rocznicy Urodzin.
  • 13.30 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Stanisława Strządała, Teresę i Augustyna Kroczek w 25 rocznicę śmierci, 5 zięciów, 2 synów i 3 córki oraz zmarłego Grzegorza Kobiór.
  • 14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK 17 lipca

• 18.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Antoniego Sinka, siostrę Anielę i zmarłych z rodzin Sinka i Zielonka.

WTOREK 18 lipca

• 8.00 – Za zmarłych rodziców Józefa i Teresę Folek, siostrę Gertrudę, bratowe i szwagrów oraz zmarłego Jerzego.

ŚRODA 19 lipca

• 18.00 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, dziadków oraz rodziców Marię i Floriana Jurga.

CZWARTEK 20 lipca

• 18.00 – Za zmarłych rodziców Jakuba i Łucję Urbanek, ich synów Czesława i Bronisława, wnuka Stanisława, wnuczkę Alinę, dziadków Augustyna i Agnieszkę Młotek oraz bratową Annę Młotek.

PIĄTEK 21 lipca

• 18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

SOBOTA 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny

• 16.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Weroniki Klimek i Damiana Farana.
  • 17.00 – Za zmarłą matkę Martę Paszek w rocznicę śmierci, ojca Stefana i zmarłych z pokrewieństwa.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 lipca

• 7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Henryka i Franciszkę Piontek, zmarłą siostrę, brata, 3 szwagrów oraz Grażynę Pustelnik.
  • 10.00 – Za zmarłego syna Stanisława Foks z okazji urodzin, męża Jana, córkę Jadwigę i zmarłych z pokrewieństwa.
  • 13.30 – W intencji rocznego dziecka – Amelii, Klaudii Pająk oraz o Boże błogosławieństwo dla jej Rodziców i Chrzestnych.
  • 14.20 – Nieszpory.