INTENCJE MSZALNE – 19.04.2020 – 26.04.2020

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04
  7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Andrzeja Ksiądz z okazji 35 Rocznicy Ślubu.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Ewy Marii Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK                  20.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna – ks. Jana Kubicę oraz zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

WTOREK                             21.04
  8.00 – Za zmarłych rodziców Leona i Marię Farana oraz zm. ojca Ernesta Frysz.
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Mirosława Godowskiego z okazji 50 Rocznicy Urodzin.

ŚRODA                                  22.04
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

CZWARTEK                        23.04 – Uroczystość św. Wojciecha
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Dajka, matkę Marię, brata Sylwestra, teściów Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

PIĄTEK                                 24.04
18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                               25.04 – Święto św. Marka Ewangelisty
17.00 – Za zmarłego męża Henryka, chrzestną Marię Sojka, jej męża i syna, matkę Kunegundę oraz ich zmarłych rodziców.
17.50 Nabożeństwo o urodzaje przy Krzyżu Misyjnym.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04
  7.30 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Laury Danuty Polok oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pani Marii Wieczorek z okazji 85 Rocznicy Urodzin.