INTENCJE MSZALNE – 23.04.2017 – 30.04.2017

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 23 kwietnia, MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• 7.30 – Za Parafian.
  • 10.00 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego, jego rodziców oraz zmarłego dziadka Stanisława Sinka.
  • 12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelką pomyślność na dalsze lata życia dla Pani Anieli Kolon z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
  • 13.30 – Za zmarłą Jadwigę Gruszka – Msza św. od Koleżanek i Kolegów z firm PW EKOP.
  • 14.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

PONIEDZIAŁEK 24 kwietnia – Ur. św. Wojciecha bpa i męczennika

• 18.00 – Za zmarłego ojca Teodora i matkę Marię Dajka, brata Sylwestra, Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

WTOREK 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty

• 18.00 – Za zmarłą matkę Marię Janduda oraz zmarłych dziadków Łucję i Jana Janduda.
  • 18.40 Nabożeństwo o urodzaje przy Krzyżu Misyjnym.

ŚRODA 26 kwietnia

• 18.00 – Za zmarłego ojca Wiktora Gruszka w 6 rocznicę śmierci, zmarłą matkę Marię, dwóch braci: Romana i Jana oraz szwagra Józefa Kołoczek.

CZWARTEK 27 kwietnia

• 18.00 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 12 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.

PIĄTEK 28 kwietnia

• 18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk.

SOBOTA 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

• 8.00 – Za zmarłego Stanisława Grodoń w 30 dzień po śmierci.
  • 17.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 30 kwietnia, NIEDZIELA BIBLIJNA

• 7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej Pani Marii Świerkot.
  • 10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa.
  • 13.30 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu świętego: Emmy, Izabeli Jareckiej i Jakuba, Tadeusza Mitręga, ich Rodziców i Chrzestnych oraz Rocznego dziecka: Zofii, Danuty Polok, jej Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny.
  • 14.20 – Nieszpory.