INTENCJE MSZALNE – 25.09.2022 – 02.10.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09
  7.30 – O życie wieczne dla śp. Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo: Tarsycjusza Sinka, Jana, Augustyna i Pawła Sinka, Stanisława Koczar, Ryszarda Gogola, Wiktora Paszek i Jana Kubica.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Teresy i Stefana Piszczek.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Gabriela Goraus z okazji 18 Rocznicy Urodzin oraz Ingridy i Józefa Goraus z okazji 36 Rocznicy Ślubu.

PONIEDZIAŁEK      26.09
18.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Władysława Kasperczyk, męża Izydora Macoń oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                   27.09 – Wspom. św. Wincentego á Paulo
  8.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Aniołów Stróżów i dary Ducha Świętego dla dzieci i rodziców w nowym Roku Szkolnym..

ŚRODA                       28.09 – Wspomnienie św. Wacława
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Antoniego Spyra, męża Emila, zmarłych z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK             29.09
Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
18.00 – Za zmarłego ojca Zygmunta Zielonka w rocznicę śmierci i zmarłą matkę Genowefę.

PIĄTEK                     30.09 – Wspomnienie św. Hieronima
18.00 – Za zmarłego ojca Augustyna Janosz w rocznicę śmierci, matkę Martę oraz zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

I SOBOTA          1.10 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłą matkę Genowefę Paździor oraz zmarłych dziadków i rodziców chrzestnych.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10
  7.30 – Za zmarłego ks. Stanisława Koczar w 50 rocznicę śmierci, zmarłych ks. pochodzących z Kryr i Proboszczów pracujących w naszej parafii.
10.00 – Za zmarłych ks. Proboszczów Józefa Gurowicza i Edwarda Słupika.
13.30 – Za zmarłą żonę Kunegundę Szlezak w 4 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców, teściów i zięcia Henryka.