INTENCJE MSZALNE – 27.08.2023 – 03.09.2023

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08
  7.30 – Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla Elżbiety i Marka oraz wnuka Stanisława w 1 Rocznicę Urodzin.
10.00 – Za zmarłą Marię Blaska, ze wspomnieniem zmarłego Karola Biela – intencja od Sąsiadów.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin.

PONIEDZIAŁEK                28.08 – Wspomnienie św. Augustyna
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Gruszka w 25 rocznicę śmierci, zmarłego ojca Wiktora, zmarłych dwóch braci, dwóch szwagrów i siostrzeńca Krzysztofa.

WTOREK                             29.08
Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  8.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla matki Gertrudy Pustelnik z okazji 85 Rocznicy Urodzin.

ŚRODA                                 30.08
18.00 – Za zmarłych rodziców Pawła i Gertrudę Pawełek, Franciszkę i Floriana Paździor oraz dwie siostry, brata i bratową, szwagierki i szwagrów.

CZWARTEK                        31.08
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty i Ryszarda Sojka z okazji 40 Rocznicy Ślubu oraz o błogosławieństwo dla córek i ich rodzin, ze wspomnieniem zmarłego syna Marcina.

I PIĄTEK                              1.09
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – W intencji Parafian.

I SOBOTA                            2.09
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
15.001. W podziękowaniu za odebrane łaski i dary, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Karola Boromeusza w intencji Krystyny Koczar z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
            2. O Boże błogosławieństwo dla córek z rodzinami, krewnych i przyjaciół.
17.00 – Za zmarłych rodziców Stefanię i Roberta Pistelok, siostrę Małgorzatę Mocek i pokrewieństwo.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.09
  7.30 – Sercu Bożemu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny.
10.00 – Za zmarłego ojca Stefana Cepok z okazji Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Emanuela Paździor w 15 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda w 10 rocznicę śmierci, ojca Józefa i szwagra Andrzeja oraz bratową Marię.