INTENCJE MSZALNE – 29.10.2023 – 05.11.2023

NIEDZIELA                  29.10
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłych rodziców Łucję i Jana Goczoł, Otylię i Jana Witas, zmarłych dziadków z rodzin Kolon, Goczoł, Czech i Witas oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Augustyna Klimek, brata Józefa oraz zmarłych z rodzin Klimek i Czembor.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Eryka Pawła Chlubek oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jego rodziców – Pawła i Agnieszki z okazji 10 Rocznicy Ślubu, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

PONIEDZIAŁEK          30.10 – Święto Rocznicy Poświęcenia Katedry w Katowicach
17.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek, ojca Ignacego Poloczek, bratową Barbarę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                      31.10
17.00 – Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną Stebel.

ŚRODA                           1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych
  7.30 – Za zmarłą matkę Władysławę w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem ojca Stanisława oraz zmarłych dziadków z obu stron – przez Miłosierdzie Boże nich odpoczywają w wieczności.
10.00 – Za zmarłego ojca Stanisława Zimnol.
13.30 – Za zmarłego ojca Jana Paszek w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Gertrudy Paszek.
14.30 Nabożeństwo za Zmarłych – na Cmentarzu.

I CZWARTEK               2.11 – Dzień Zaduszny
  8.00 – Za zmarłego Mariusza Orlewicz w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka, bratową Marię Gruszka, chrzestnego Szczepana oraz zm. z rodzin Gruszka, Tomanek i Klapsia.

I PIĄTEK                       3.11
  8.00 –W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
17.00 – Za zmarłych z rodzin Turalski, Wróbel, Foks i Łosiak oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, z prośbą o dar życia wiecznego.

I SOBOTA                      4.11 – Wspomnienie św. Karola Boromeusza
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstaw. św. Karola Boromeusza, z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie Stanisława Paździor z okazji 85 Rocznicy Urodzin oraz o Boże błog. dla dzieci, wnuków i prawnuków.
17.00 – 1. Za zmarłą matkę Marię Zielonka ojca Leona oraz zmarłych z rodzin Sekta, Zielonka i Foksiński.
             2. Za zmarłego Rafała Musiolik w 30 dniu po śmierci.

NIEDZIELA – 5.11 – ODPUST KU CZCI ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
  7.00 – Za zmarłego Romana Smorzik – intencja od kuzynów.
  9.00 – Za zmarłego męża Jana, braci Cypriana i Janusza, szwagra Gerarda, zmarłych rodziców, teściów, chrzestnych, dziadków oraz zmarłych z pokrewieństwa Gaszczyk i Orlewicz.
11.00 SUMA ODPUSTOWAw intencji Parafian.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe.