INTENCJE MSZALNE 7.05.2017 – 14.05.2017

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA          7 maja

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

• 7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Augustyna Jaszczyk, Stanisława i Annę Folek oraz ich córkę Anielę.
  • 10.00 – Za zmarłą Bronisławę Matyjaszczyk, rodziców Martę i Alojzego Tchórz i zmarłych z rodzin Matyjaszczyk i Tchórz.
  • 13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Natalii Boryś z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
  • 14.20 – Nabożeństwo Majowe.

PONIEDZIAŁEK      8 maja – Ur. Św. Stanisława, bpa i męczennika, Patrona Polski

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 18.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Alojzego Tchorz, siostrę Bronisławę i Martę oraz zmarłych szwagrów.

WTOREK                             9 maja

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 18.00 – 1. Za zmarłą Gertrudę Paszek w rocznicę śmierci ze wsp. ojca Jana Paszek.
  • 2. Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika w 30 Rocznicę Święceń.

ŚRODA                                 10 maja

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 18.00 – 1. Za zmarłych rodziców Gertrudę i Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa, rodziców chrzestnych Helenę i Ludwika Sinka, zm. z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka, Michna i Kubica.
  • 2. W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmaka w 20 Rocznicę Święceń.

CZWARTEK             11 maja

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 18.00 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                                 12 maja

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej Pana Józefa Goraus.

SOBOTA                               13 maja

• 8.00 – Za zmarłą Marię Malcharek w 30 dzień po śmierci oraz za zmarłych rodziców w rocznicę śmierci.
  • 16.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • 17.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej i św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Tadeusza z okazji 30 Rocznicy Ślubu.
  • 20.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej w 100-lecie objawień.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA                       14 maja

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

• 7.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę urodzin, ojca Tadeusza, teścia Tadeusza i zmarłych z pokrewieństwa.
  • 10.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodzin.
  • 13.30 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, zmarłą bratową Gabrielę, zmarłego szwagra Benedykta i zmarłych z Rodzin Wojtyczko i Kazimierczak
  • 15.00 – Nabożeństwo Majowe.