INTENCJE MSZALNE – 4.10.2020 – 11.10.2020

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10
  7.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk w 1 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Leona Zielonka, zmarłych dziadków z obu stron oraz zmarłych z rodzin Sekta, Zielonka i Foksiński.
13.30 – Za zmarłego Jana Folek w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem żony Marii i Krystyny oraz syna Jerzego.

PONIEDZIAŁEK        5.10 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
18.00 – Za zmarłego męża Jana Paszek rodziców z obu stron, ks. Wiktora Paszek oraz zmarłych z rodzin Paszek i Bołdys.

WTOREK                   6.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Cyryla i Annę Zmełty i zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                        7.10 – Wspomnienie NMP Różańcowej
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Patrycji i Zbigniewa Smołka z okazji Rocznicy Ślubu.

CZWARTEK               8.10
18.00 – Za zmarłych dziadków Agnieszkę i Karola Janduda, Annę i Augustyna Szafron oraz zmarłe ich dzieci.

PIĄTEK                      19.10
18.00 – Za zmarłego ojca Pawła Piszczek, dwie matki Bronisławę i Marię oraz wnuka Mateusza i siostrę Marię Janduda.

SOBOTA                     10.10
UROCZYSTA  MSZA  ŚW.  Z  UDZIELENIEM
SAKRAMENTU  BIERZMOWANIA
11.00 – 1. Ks. Bp Marek Szkudło – W intencji młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania.
   2. Ks. Proboszcz – W intencji Parafian.
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grażyny i Andrzeja z okazji 30 Rocznicy Ślubu.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10
XX DZIEŃ PAPIESKI TOTUS TUUS
  7.30 – Za zmarłego męża Kazimierza, rodziców Ludwika i Jadwigę Czardybon, Jana i Gertrudę Garus, brata Ambrożego oraz zm. z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłą Elżbietę Nowoczek w 4 rocznicę śmierci.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Maryi dla córek: Martyny i Julii z okazji urodzin.