Nowi Ministranci

Kościół ma do was zaufanie, Pan Bóg ma do was zaufanie, kiedy powierza wam największą tajemnicę szczególnej posługi do Eucharystii przy ołtarzu – mówił abp Wiktor Skworc w czasie ustanowienia nowych Animatorów. Eucharystia to spełnienie obietnicy Chrystusa: „Oto ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata” – dodał. – Kiedy będziecie przy ołtarzu, pamiętajcie, że to jest spotkanie z Nim. Bardzo was proszę, żebyście to spotkanie wasze i innych parafian kształtowali w najpiękniejszy sposób.
W naszej parafii nie mamy jeszcze Animatorów, ale cieszymy się z dwóch nowych Ministrantów i dwóch Kandydatów, którzy w czasie Mszy św. we wspomnienie św. Cecylii i św. Tarsycjusza zostali uroczyście włączeni do ich grona. Zachęcamy kolejnych chłopców, aby dołączyli do naszej Służby Liturgicznej, a wszystkim dziękujemy za dotychczasową, gorliwą posługę.

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.