Ogłoszenia duszpasterskie – 14.04.2013

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA BIBLIJNA I TYDZIEŃ BIBLIJNY

Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako niedzielę Biblijną, co ma nas zachęcić do czytania Biblii, Słowa Bożego objawionego ludzkości. Warto nabyć dziś „Gościa Niedzielnego”, w którym jest płyta z filmem, jak czytanie Pisma Świętego wpływa na wiarę człowieka.

Kolekta jest na potrzeby Parafii.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, o godz. 16.30 odprawimy Nabożeństwo i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania, a także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję serdecznym „Bóg zapłać” rodzinom: Kasprzyk, Klimek i Pustelnik.

Spotkanie Młodzieży z Duszpasterstwa Parafialnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej, ok. 17.45.