Półmetek wakacji

Czas letniego wypoczynku upływa jakby trochę szybciej – już połowa wakacji za nami. Wielu Parafian intensywnie wykorzystało ten czas na rekolekcje, pielgrzymki i inne wyprawy. Niektórzy podziwiali Ziemię Świętą, inni modlili się w Guadelupe, aż 5 Ministrantów wzięło udział w rekolekcjach w Kalnej, a reprezentantka naszej wspólnoty uczestniczyła także w wakacyjnych rekolekcjach Dzieci Maryi.

16 lipca 2022 r. nasza parafianka – pani Maria Kukla skończyła 101 rok życia, a ks. Proboszcz tego dnia podziwiał widoki z… najwyższego szczytu Afryki – Kilimanjaro 🙂

Zaraz po powrocie uczciliśmy te okazje Mszą św. i uroczystym obiadem w domu zacnej Solenizantki.

Oby druga część lata była równie ciekawa i radosna – góry, morza, jeziora i sanktuaria czekają. Więcej zdjęć z wakacyjnych wojaży można obejrzeć w naszej Galerii.