Awans Dzieci Maryi

Na poniedziałkowych Roratach zostały uroczyście pobłogosławione medaliki dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz medaliki dla nowych Dzieci Maryi, które dołączyły do naszej wspólnoty i tych, które w hierarchii tej grupy „awansowały” o stopień wyżej. Przypominamy, że Dzieci Maryi gromadzą wokół siebie przede wszystkim dziewczęta w wieku szkolnym, ale i chłopcy mogą do nich należeć. Parafialną wspólnotą opiekuje się ksiądz Proboszcz oraz przygotowane do tego zadania animatorki. Celem Ruchu jest upodobnienie się do Maryi i naśladowanie jej cnót. Razem z naszą Matką i Patronką, radośnie pogłębiając swoją wiarę umacniamy naszą relację z Panem Jezusem. Spotkania Dzieci Maryi to nie tylko modlitwa – to także wspólne zabawy, śpiewy i wycieczki, które pozwalają nam odkrywać pełnię naszego życia! Ważnym elementem formacji są rekolekcje wakacyjne, na które każde dziecko może się wybrać.
Więcej zdjęć można obejrzeć w Galerii, a  więcej informacji można znaleźć na naszej Stronie w zakładce Grupy parafialne – Dzieci Maryi oraz na stronie archidiecezjalnej: www.dziecimaryi.pl