Dożynkowe Dziękczynienie

28 sierpnia 2022 r. – w ostatnią niedzielę wakacji – dziękowaliśmy panu Bogu za tegoroczne plony w czasie Dożynek.

Po latach pandemicznych komplikacji wreszcie udało się normalnie rozpocząć dożynkowy korowód u tegorocznych Starostów. Przy radosnych dźwiękach orkiestry wyruszyliśmy do naszej świątyni, by tam w czasie uroczystej Eucharystii wyśpiewać dziękczynne Te Deum Laudamus.

Po Mszy św. udaliśmy się na parking przy naszej szkole, gdzie przy kołoczu i tanecznej muzyce świętowaliśmy aż do wieczora.

Serdeczne „Bóg zapłać” Starostom – Annie i Rafałowi Folek oraz wszystkim ich współpracownikom za uporządkowanie obejścia, parkingów, wykoszenie trawy i piękne przystrojenie kościoła na Uroczystości Dożynkowe. Dziękuję wszystkim Parafianom i miłym Gościom za wspólną modlitwę, piękny śpiew i uświetnienie naszego dziękczynienia.

Więcej zdjęć pana Adama Kotas można już zobaczyć w naszej Galerii.
Bóg zapłać za ich wykonanie i szybkie dostarczenie.