INTENCJE MSZALNE – 28.08.2022 – 04.09.2022

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08
  7.30 – W pewnej intencji.
10.00 – W intencji Parafian.
12.00 – Sercu Bożemu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny Barbary i Andrzeja Dyrda w 25 Rocznicę Ślubu.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.

PONIEDZIAŁEK         29.08
Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Gruszka w 24 rocznicę śmierci, zmarłego ojca Wiktora, zm. dwóch braci i dwóch szwagrów i siostrzeńca Krzysztofa.

WTOREK                      30.08
  8.00 – Za zmarłych Anielę i Władysława Kozber, Jana i Hildegardę Żemła, Elżbietę Sojka i Krystynę Badan oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                          31.08
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę, Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa, rodziców chrzestnych Helenę i Ludwika Sinka, zmarłych z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka, Michna i Kubica, ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa Michna.

I CZWARTEK              1.09
  8.00 – O dary Ducha Świętego i opiekę Bożą dla Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Rodziców, Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kryrachz okazji rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2022/2023.
18.00 – Za zmarłą Agnieszkę Góra – od pracowników firmy Polok Kryry.

I PIĄTEK                      2.09
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk w 1 rocznicę śmierci.

I SOBOTA                     3.09Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
15.00 – W intencji rocznego dziecka – Patrycji Joanny Gajda oraz o Boże błogosławieństwo dla jej rodziców, chrzestnych i dla całej jej rodziny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, zmarłą siostrę Annę, brata Tadeusza, pięciu szwagrów oraz Józefa, Marcina i Grażynę.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09
  7.30 – Za zmarłą Krystynę Sinka w 1 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłego ojca Stafana Cepok z okazji Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Emanuela Paździor w 14 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda w 9 rocznicę śmierci, ojca Józefa i szwagra Andrzeja oraz bratową Marię.