INTENCJE MSZALNE – 02.08.2020 – 09.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.08

7.30 – Za zmarłego męża Tadeusza Matejaszczyk, synową Joannę, córkę Danutę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 – W intencji Parafian.

13.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę Maryi w rodzinach Młotek, Pryczek i Kotas, ze wspomnieniem zmarłego męża, ojca i dziadka Józefa Młotek.

PONIEDZIAŁEK        3.08

18.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek, ojca Ignacego Poloczek i bratową Barbarę.

WTOREK                   4.08 – Wspom. św. Jana Marii Vianney’a

8.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Antoniego Sinka, zmarłą siostrę Anielę, brata Romana oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                       5.08

18.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Józefa Pojda, Franciszkę i Floriana Paździor oraz ich zmarłe dzieci, zięciów i synową.

I CZWARTEK            6.08 – Święto Przemienienia Pańskego

8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.

18.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, w intencji pewnej osoby z okazji Urodzin.

I PIĄTEK                    7.08

8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Blaut, zmarłych dziadków Joannę i Pawła, teściów Marię i Teodora Benek oraz zmarłego wujka Edwarda.

SOBOTA                     8.08 – Wspomnienie św. Dominika

15.00 – W dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Nadii Martyny Młotek oraz o Boże błogosławieństwo dla jej rodziców, chrzestnych i dla całej jej rodziny.

17.00 – Za zmarłych rodziców Benicjusza i Katarzynę Pojda, ojca Alojzego Kumor oraz brata Mariana.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.08

7.30 – Za zmarłego męża Wawrzyńca Sinka z okazji Imienin.

10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłego ojca Pawła Gruszka, zmarłych teściów Jana i Halinę Strządała oraz szwagierkę Stanisławę.

13.30 – Za Nowożeńców Aleksandrę i Rafała Gajda oraz ich rodziców, ze wspomnieniem zmarłej matki Urszuli.