INTENCJE MSZALNE – 09.08.2020 – 16.08.2020

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.08

7.30 – Za zmarłego męża Wawrzyńca Sinka z okazji Imienin.

10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłego ojca Pawła Gruszka, zmarłych teściów Jana i Halinę Strządała oraz szwagierkę Stanisławę.

13.30 – Za Nowożeńców Aleksandrę i Rafała Gajda oraz ich rodziców, ze wspomnieniem zmarłej matki Urszuli.

PONIEDZIAŁEK          10.08 – Święto św. Wawrzyńca

18.00 – Za zmarłych Martę i Jana Folek, Marię i Józefa Boryś oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                     11.08 – Wspomnienie św. Klary

8.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, zmarłą siostrę Krystynę, zmarłą Anielę Kałuża oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                         12.08

18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek, teściów Stefanię i Mariana Gorzko oraz zm. z pokrewieństwa Koczar, Klimek i Gorzko.

CZWARTEK                 13.08

18.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Franciszka Goraus w rocznicę śmierci, braci Sylwestra i Franciszka, ojca Teodora Dobisz, brata Norberta, szwagrów Józefa, Jana, Kazimierza i zmarłych z pokrewieństwa, ze wspom. zmarłej cioci Kornelii Molickiej w 30 dniu po śmierci.

20.00W intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

PIĄTEK               14.08 – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

18.00 – Za zmarłych rodziców Pawła i Gertrudę Pawełek, Franciszkę i Floriana Paździor oraz 2 siostry, brata i szwagrów.

SOBOTA             15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

7.30 – W intencji Parafian.

10.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek oraz zm. dziadków.

13.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Alicji Larysz Julii Czardybon oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08

7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.

10.00 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Jakuba Caban, Szymona Dąbrowski, Filipa Gołek, Zuzanny Krzych, Jakuba Matyjaszczyk, Michała Oslislok, Michała Paszek, Amelii Pogoda, Aleksandry Pustelnik i Barbary Pustelnik oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i dla całych ich rodzin.

13.30 – W intencji rocznych dzieci – Zofii Iwony KołodziejMarceliny Anny Knapik oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców,chrzestnych i dla całych ich rodzin.