INTENCJE MSZALNE – 04.02.2024 – 11.02.2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02
  7.30 – Za zmarłego ojca Augustyna Gruszka, teścia Szczepana oraz zmarłych dziadków z obu stron.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Józefa Goraus.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego Sakrament Chrztu św. – Michała Piotra Pudełko, jego rodziców i rodziców chrzestnych oraz za zmarłych rodziców Jana i Agnieszkę Góra, matkę Jadwigę Tomala i zmarłych z rodzin Góra, Cyganek, Mikołajec i Tomala.

PONIEDZIAŁEK                  5.02 – Wspomnienie św. Agaty
17.00 – Za zmarłych rodziców Martynę i Pawła Baron, Helenę i Rufina Kolarczyk, zmarłego brata Jana, zmarłych dziadków oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK           6.02 – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy
  8.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Gertrudę Garus, Bolesława i Henrykę Kapica, ze wspomnieniem zmarłego ks. Józefa Garus.

ŚRODA                                    7.02
17.00 – Za zmarłego męża Emila Smorzik, syna Romana oraz zmarłych rodziców z obu stron.

CZWARTEK                          8.02
17.00 – Za zmarłą matkę Marię Ziebura w rocznicę śmierci, ojca Józefa Ziebura oraz męża Emanuela.

PIĄTEK                                   9.02
17.00 – Za zmarłego męża Józefa Klimek w 9 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Ludwika i Łucją Fyrla, Augustyna i Pelagię Klimek, zięcia Krzysztofa Malcharek, i brata Henryka Fyrla

SOBOTA                                 10.02 – Wspomnienie św. Scholastyki
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Bartłomieja Folek i Ewy Łakota z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego męża Eugeniusza Wojtyczko, zmarłych rodziców Marię i Ludwika Zielnik oraz zmarłych teściów, siostrę Genowefę oraz wszystkich zmarłych z rodzin Wojtyczko i Zielnik.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02 – XXXII Światowy Dzień Chorego
  7.30 – W intencji wszystkich chorych i starszych Parafian.
10.00 – W pewnej intencji.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Malcharek z okazji 90 Rocznicy Urodzin.