INTENCJE MSZALNE – 05.06.2022 – 12.06.2022

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą matkę Genowefę Paździor na pamiątkę Urodzin.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 32 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      6.06
Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
18.00 – W pewnej intencji.

WTOREK                  7.06
  8.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot oraz zmarłych dziadków: Jana i Paulinę Świerkot, Dominikę i Augustyna Pilszek.

ŚRODA                      8.06 – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka, bratową Marię Gruszka oraz zmarłych z rodzin Gruszka, Tomanek i Klapsia.

CZWARTEK             9.06
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Annę i Augustyna Młotek, męża Józefa, zmarłych dziadków, chrześniaka Marcina oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                     10.06
18.00 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, bratową Gabrielę, szwagra Benedykta oraz zmarłych z rodzin Wojtyczko i Kazimierczak.

SOBOTA                    11.06 – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
    CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  8.00 – Za Ojca Seweryna Lubeckiego – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Maryi w posłudze w Ziemi Świętej.
17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 12.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Aleksandra Adriana Strządała oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.