INTENCJE MSZALNE – 14.08.2022 – 21.08.2022

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08
  7.30 – W pewnej intencji.
10.00 – Z podziękowaniem za łaskę zdrowia, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę dla Stanisława Szpindor.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Młotek, Pryczek i Kotas, ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa Młotek.

PONIEDZIAŁEK         15.08 – UR. WNIEBOWZIĘCIA NMP
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłą żonę Jadwigę Tomala na pamiątkę Urodzin, zmarłych rodziców i teściów, zmarłe rodzeństwo, zmarłą ciotkę Paulinę oraz zmarłych z rodzin Tomala i Mikołajec.
13.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Franciszka Goraus w rocznicę śmierci, braci Sylwestra i Franciszka, ojca Teodora Dobisz, brata Norberta, szwagrów oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                      16.08
  8.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, siostrę Krystynę, szwagra Ryszarda, bratanka Pawła, Anielę Kałuża i zm. z rodziny.

ŚRODA                          17.08 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA
18.00 – Za zmarłych rodziców Salomeę i Józefa Smusz, Martę i Augustyna Janosz oraz zmarłych z rodzin: Smusz, Tchorz, Janosz i Zielonka.

CZWARTEK                 18.08
12.00 – Ślub Rzymski: Marek Grabowski – Michalina Szlezak.
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Jana Kwaśny oraz zmarłych z rodzin Kwaśny i Kolon.

PIĄTEK                         19.08
18.00 – Za zmarłą matkę Elżbietę Gołek, siostrę Ewę, brata Mariana, zmarłych dziadków, zmarłych z pokrewieństwa Wala i Gołek oraz zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura.

SOBOTA                       20.08 – Wspomnienie św. Bernarda
13.00 – Ślub Rzymski: Tomasz Szymoszek – Andżelika Podleśny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek oraz zmarłych z rodzin Waleczek, Ledwoń i Janduda.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08
PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO PIEKAR ŚL.
  7.30 – W intencji pewnej rodziny.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Gertrudy Tchórz z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Franciszka Mioduszewski oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.