INTENCJE MSZALNE – 19.11.2023 – 26.11.2023

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11
Dzień Muzyki Liturgicznej – Światowy Dzień Ubogich
  7.30 – W pewnej intencji.
10.00 – Za zmarłego Czesława Biela w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem żony Marii oraz za jego zmarłych rodziców Łucję i Jana Biela, teściów Łucję i Emila Gałuszka, zmarłe rodzeństwo i pokrewieństwo.
13.30 – Za zmarłych rodziców Ewę i Adama Gut, zmarłych teściów Jadwigę i Alojzego Stebel oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      20.11 – Wspom. św. Rafała Kalinowskiego
17.00 – Za zmarłego męża Józefa Paździor w rocznicę śmierci, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK                  21.11 – Wspomnienie Ofiarowania NMP
  8.00 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa, i zm. z rodzin Balcarek i Kuś.

ŚRODA                      22.11 – Wspomnienie św. Cecylii
17.00 – Za zmarłego Alojzego, zmarłe rodzeństwo i dziadków z obu stron oraz zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii.

CZWARTEK             23.11
17.00 – Za zmarłego syna Marcina Sojka w rocznicę śmierci, zm. rodziców Annę i Józefa Poloczek, Hildegardę i Alfreda Sojka i zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                     24.11
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Tow.
17.00 – W intencji wszystkich Ministrantów naszej Parafii.

SOBOTA                    25.11
17.00 – Za zmarłego męża Henryka Świerkot oraz zmarłych teściów Wandę i Ferdynanda Świerkot.

NIEDZIELA              26.11
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  7.30 – Za zmarłego męża Teodora Gamoń w rocznicę śmierci, wnuka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Blaut i Gamoń.
10.00 – Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika w 7 rocznicę śmierci.
12.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jana Zmorzyk z okazji 80 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Pawła Michała Harazin oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.