INTENCJE MSZALNE – 21.08.2022 – 28.08.2022

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08
PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO PIEKAR ŚL.
  7.30 – W intencji pewnej rodziny.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Gertrudy Tchórz z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Franciszka Mioduszewski oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

PONIEDZIAŁEK         22.08 – Wspomnienie NMP, Królowej
18.00 – Za zmarłych rodziców Weronikę i Konrada Żmij, zmarłych teściów Wandę i Ferdynanda Świerkot, zmarłego brata Augustyna, bratową Irenę i szwagra Henryka.

WTOREK                      23.08
  8.00 – Za zmarłego Ludwika Ksiądz z okazji Urodzin, matkę Matyldę Ksiądz i brata Piotra.

ŚRODA                          24.08 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – Za zmarłych rodziców Waleskę i Ludwika Orlewicz, brata Cypriana, szwagra Jana i zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK                 25.08
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Józefa Pokładnik, zmarłego syna Marka oraz zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

PIĄTEK                         26.08
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 – W intencji Parafian.
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej i św. Józefa, z prośbą o dary Ducha Świętego dla syna z okazji 35 Rocznicy Urodzin.

SOBOTA                       27.08 – Wspomnienie św. Moniki
17.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w rocznicę urodzin, zmarłą matkę Martę, siostrę Elżbietę Paszek, oraz zmarłych z pokrewieństwa.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08
  7.30 – W pewnej intencji.
10.00 – W intencji Parafian.
12.00 – Sercu Bożemu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny Barbary i Andrzeja Dyrda w 25 Rocznicę Ślubu.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.