INTENCJE MSZALNE – 22.08.2021 – 29.08.2021

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08
PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO PIEKAR
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 Msza św. Prymicyjna ojca Rafała Michna.
13.30 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Augustyna, teściów Gertrudę i Józefa oraz zmarłe ich dzieci i wnuki.

PONIEDZIAŁEK         23.08
18.00 – W pewnej intencji.

WTOREK                      24.08 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
  8.00 – Za zmarłych Anielę i Władysława Kozber, Jana i Hildegardę Żemła oraz Krystynę Badan i Elżbietę Sojka.

ŚRODA                          25.08
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej i św. Józefa, z prośbą o dary Ducha Świętego dla syna z okazji 34 Rocznicy Urodzin.

CZWARTEK                 26.08
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 – W intencji Parafian.
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Józefa Pokładnik, zmarłego syna Marka oraz zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

PIĄTEK                         27.08 – Wspomnienie św. Moniki
18.00 – Za zmarłą matkę Elżbietę Gołek, siostrę Ewę, brata Mariana, zmarłych dziadków, zmarłych z pokrewieństwa Wala i Gołek oraz zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura.

SOBOTA                       28.08 – Wspomnienie św. Augustyna
14.00 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Aleksandra Adriana Strządała oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Jana Kwaśny oraz zmarłych z rodzin Kwaśny i Kolon.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08
  7.30 – Za zmarłą matkę Marię Matyjaszczyk w 2 rocznicę śmierci, ojca Mieczysława i ich córkę Blandynę.
10.00 – Za zmarłego Ludwika Ksiądz, zmarłą żonę Matyldę i syna Piotra.
12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Jana i Bronisławy Basta z okazji 70 Rocznicy Urodzin, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla ich dzieci i wnuków.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Sołecko-Gminnych Dożynek.