INTENCJE MSZALNE – 22.10.2023 – 29.10.2023

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10 – Światowy Dzień Misyjny
  7.30 – Z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o zdrowie i błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla syna Jana z okazji Urodzin.
10.00 – Za zmarłego Jana Folek w 4 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem żony Marii i Krystyny oraz syna Jerzego.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z okazji 40 Rocznicy Urodzin Anny Orlik, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK         23.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Łucję i Franciszka Cepok, Tomasza i Matyldę Klimek,
siostrę Krystynę, szwagrów: Wawrzyńca, Mieczysława, Pawła i męża Stefana.

WTOREK            24.10
18.00 – 1. Za dwie zmarłe matki: Helenę i Bernadetę,
brata Benedykta i szwagra Józefa.
2. Za zmarłego Dariusza Samulczyk w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA                25.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Jana, zmarłego Syna oraz pokrewieństwo Szczepański-Janduda.

CZWARTEK       26.10
18.00 – Za zmarłego syna Zygmunta Sodzawicznego w rocznicę śmierci, ojców Gerarda i Józefa oraz zmarłych z rodzin Pawełek, Paździor i Sodzawiczny.

PIĄTEK               27.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Gruszka, Martę i Huberta Przontka, brata Józefa, zmarłych dziadków z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa Gruszka, Przontka i Rołka.

SOBOTA             28.10 – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
12.00 – Ślub Rzymski: Wojciech Kolny – Małgorzata Sinka.
14.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Wojciecha Świć z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bożeny Paszek z okazji 75 Rocznicy Urodzin.

NIEDZIELA        29.10                             ZMIANA CZASU…
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłych rodziców Łucję i Jana Goczoł, Otylię i Jana Witas, zmarłych dziadków z rodzin Kolon, Goczoł, Czech i Witas oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Augustyna Klimek, brata Józefa oraz zmarłych z rodzin Klimek i Czembor.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Eryka Pawła Chlubek oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowiedla jego rodziców – Pawła i Agnieszki z okazji 10 Rocznicy Ślubu,chrzestnych i dla całej jego rodziny.